CZ | EN
Design

Designbanka je projekt, který si klade za cíl umožnit široké veřejnosti obklopovat se ikonami světového designu. Nabízíme možnost nejen prodeje, ale i zapůjčení designových kusů, a to na krátkodobé i dlouhodobé akce, jako jsou veletrhy, focení, filmová natáčení, večírky, stejně jako vybavení kanceláří a jiných prostor.

.

Prodáváme originální nábytek od předních značek jako je Knoll, Vitra, Cassina, Republic of Fritz Hansen, Interstuhl, Tecta. Disponujeme nejslavnějšími světovými designovými ikonami od designérů jako Le Corbusier, Ludwig  Mies van der Rohe, Gerrit Thomas Rietveld, Eileen Gray, Charles  & Ray Eamesovi, ale i cenově dostupnějšími replikami těchto ikon.

.

V Designbance je k dispozici nábytek jak nový, tak repasovaný. Designbanku obohacujeme také o kusy současných českých designérů. Vedle nábytku nabízíme také prodej a pronájem vysoce kvalitních světel značek ERCO a iGuzzini, navržených světovými architekty a designéry. Jsme schopni zajistit nábytek i na základě vaší poptávky a nad rámec stávající nabídky.

 

pro bližší info a aktuální nabídku:

http://www.designbanka.cz

.Untitled

 

zpět